GŁÓWNA   Co wykrywam   Niedomagania   Alergia   Obciążenia   Niedobory   Pierwiastki
Testowanie
Możliwości Vega Testu
Badanie VEGA-TEST
Diagnostyka Vega-Test przeprowadzana jest  tylko przez jeden biologicznie aktywny punkt na palcu dłoni.
Za pomocą aktywnej elektrody,  wprowadzamy do organizmu określone wibracje, czekamy na ich rezonans, bowiem każda forma życia posiada swój własny , niepowtarzalny zakres częstotliwości drgań.
Wszystko w naszym ciele ma swoje wibracje i organy i pasożyty, które dzięki odpowiedniej aparaturze i bogatym medycznym preparatom zapisanym elektronicznie w bazie danych, możemy namierzyć, leczyć i eliminować. Nie trzeba już korzystać z ogromnych ilości fiolek z różnymi preparatami aby skutecznie odszukać  obciążenia w organiźmie człowieka. 
Każdy napotkany i sklasyfikowany patogen może być bardzo precyzyjnie namierzony  i usunięty  za pomocą skrupulatnie dobranych częstotliwości ( rezonansu dla każdej komórki pasożyta) i genetatora, który za pośrednictwem odpowiednich miedzianych elektrod ręcznych i nożnych, będzie przekazywał do organizmu badanej osoby indywidualny  zestaw  częstotliwości. Metoda ta jest bardzo skuteczna, bezbolesna i nieinwazyjna. Pozwala ona wyeliminować-uśmiercić patogeny.
Po diagnostyce programowej, podczas  rozmowy,  każdy klient  otrzymuje szczegółowy schemat terapii - oczyszczania organizmu, do przemyślenia i podjęcia samodzielnie decyzji. Propozycja jest  indywidualnie opracowana z uwzględnieniem wszystkich  wykrytych zaburzeń i niedoborów.