vega test warszawa kulka intymna perła księżniczki
Stały wzrost zakażeń wywoływanych przez grzyby drożdżopodobne zmuszają kobiety do coraz częstszych poszukiwań naturalnych sposobów zapobiegania i usuwania stanów zapalnych sromu i pochwy. Kandydoza okolic intymnych to jedyne zakażenie grzybicze, które może być przenoszone drogą płciową. Przez wiele lat lekarze dzielili pacjentki z drożdżycą pochwy na dwie grupy: bezobjawowe nosicielki Candida (brak objawów, dodatni wynik hodowli) i pacjentki z objawami infekcji Candida Vaginitis. Bezobjawowa kolonizacja obecna jest u 5 do 55% zdrowych dorosłych kobiet.

Do rozwoju zmian klinicznych usposabiają najczęściej: cukrzyca, ciąża, otyłość, nowotwory, awitaminoza, długotrwała kuracja antybiotykami, kortykosterydami lub preparatami immunosupresyjnymi, korzystanie z basenów pływackich z silnie chlorowaną wodą, bielizna syntetyczna, urazy, otarcia, doustne preparaty antykoncepcyjne oraz zakażenia pochwy przez Gardnerella Vaginalis.

Drożdżaki, nawet w ciąży, nie powinny być zaliczane do prawidłowego środowiska pochwy. Noworodki urodzone przez matki chorujące na drożdżycę narządów płciowych narażone są na ryzyko rozwoju tzw. "pleśniawek" jamy ustnej. Najważniejszym patogenem  jest Candida Albicans oraz inne garunki jak:  C. Glabrata, C. Krusei, C. Kefyr (Pseudotropicalis), C. Parapsilosis, C. Tropicalis, C. Stelatoidea, C. Guilliermondi, C. Zeylalnoides i inne.

Propozycja usuwania kandydozy: codzienne używanie wkładek higienicznych i podpasek z paskiem anionowym, stosowanie na noc podpasek z leczniczymi ziołami, irygacje pochwy za pomocą ziół np. kwiatków nagietka, krwawnika, rumianku oraz za pomocą Octeniseptu (gotowy do użycia antyseptyk), stosowanie w okresie menstruacji tamponów z probiotykami i podpasek z nanosrebrem, używanie globulek dopochwowych z nagietkiem, jaskółczym zielem, olejkiem z drzewa herbacianego oraz kapsułek dopochwowych z probiotykami. Godne polecenia są kuleczki dopochwowe z ziół ajurwedujskich, które usuwają stany zapalne, mają ogromny wpływ na niwelowanie mięśniaków, polipków, grzybic. Stosuje się je również prewencyjnie 1 raz w miesiacu aby "odmłodzić" śluzówkę pochwy i macicy. O kuleczki proszę pytać na spotkaniu Vega-Test  i/lub mailowo w sklepie internetowym vegatestsklep.
vega test warszawa perła księżniczki
vega test warszawa kulka intymna
vega test warszawa tło candida perła kulka
Zakażenia drożdżakowate

To i owo dla kobiet

Menu
Kulka intymna (Perła księżniczki) dopochwowa z ziołami ajurwedyjskimi